Sponsorlu Bağlantılar

Austin Mahone

Bu sayfada Austin Mahone biyografisi ni görüntülemektesiniz. Austin Mahone Fotoğrafları resimdeki.com editörleri tarafından itina ile internet ortamından derlenmiş resimlerdir. En iyi Austin Mahone resimlerine ulaşabilmeniz için editörlerimiz bu sayfayı sürekli güncelleyecekler, en yeni ve en güncel Austin Mahone resimlerini buraya ekleyecekler. Farklı Austin Mahone fotoğrafları arıyorsanız daha sonra bu adrese tekrar gelmenizde yarar vardır.

İyi seyirler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek ismi Auistin Carter Mahone olan şarkıcı 4 Nisan 1996 yılında Texas’da doğdu. 170cm boyunda olup 64 kilodur. Küçük yaşta babası kanser yüzünden öldü ama bunun müzik kariyerini durdurmasına izin vermedi askine dahada kamçıladı. Austin Mahone YouTube üzerinden Alex Constancio adlı arkadaşıyla yaptığı kaliteli şarkılar yayınlayarak ünlü oldu. Austin Mahone iki tane hit müzik yaptu ve listelerde yüksek yerler elde edebildi. İlk şarkısı Say Somethin ve diğeri 11:11 dir, ayrıca Make a Wish olarakda da biliniyor. Bazı insanlar onun yeni Justin Bieber olduğunu söylerken birçoğuda yeni fenomen olduğunu söylemenin yanında bekleyip görmeyi tercih ettiklerini söylüyor.

Kendisi Justin Bieber’ın Mistletoe şarkısını coverladı. 28 Ağustos 2012 yılında Chase/Universal Republic Kayıt firmasıyla anlaştığını duyurdu. Fan kitlesi ağırlıklı olarak genç bayanlardan oluşuyor.

Hayranlarına “Mahomie” diye sesleniyor.

Austin Mahone Resimleri Galerisi

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Sen de yorum yap